Goli i ‘vitit’ nga Nuno Santos, shënoi me një goditje të paimagjinueshme… (VD)

0

PORTUGALI – Nuno Santos i Sporting të Lisbonës u nominua fort për golin e vitit! Sulmuesi portugez e ka zënë radhën…

Në të 16-ën minute të ndeshjes ndaj Boavistas, kur rezultati ishte ende 0-0, futbollisti portugez bëri një veprim teknik të paimagjinueshëm në zonë dhe dërgoi topin në rrjetën e portës së vendasve, duke shënuar 1-0 për Sponrtingun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu