Horoskopi 17 Nëntor, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

0

Dashi

(21 mars – 19 prill)

Prisni disa lajme befasuese për paratë. Hëna në Dem lidhet me Uranin dhe kjo krijon disa probleme ose surpriza të mëdha në sektorin tuaj financiar. Një faturë e papritur mund të vijë me postë. Duhet të jeni të kujdesshëm pasi aksidentet mund të ndodhin lehtësisht në këtë kohë.

Demi

(20 prill – 20 maj)

Mund të zbuloni një anë të vetës të cilën nuk e njihnit më parë. Ju kushit nevojë për këtë dhe yjet po ju bëjnë një nder. Hëna në Dem lidhet me Uranin dhe ngjarjet e papritura janë bërë të zakonshme për ju.

Binjakët

(21 maj – 20 qershor)

Çfarë do të bëni kur dikush që mendonit se nuk do ta shihni më kurrë të përpiqet të rihyjë në botën tuaj me “Më fal”? Ndërveprimet e pakëndshme nga armiqtë e vjetër janë të mundshme dhe mund të jetë testi i fundit që duhet të kaloni në mënyrë që të thoni me qartësi maksimale “Jo.”

Ju mund të keni menduar se e keni vulosur këtë derë të mbyllur, por ndoshta jo aq mirë sa e keni imagjinuar.

Gaforrja

(21 qershor – 22 korrik)

Mund të ndiheni keq për një mik që e keni larguar dhe keni menduar se mund t’ia dilni pa të, por tani ju mungon dhe dëshironi që ai të jetë pranë. Ky mund të jetë fillimi i vetmisë suaj. Në fund të fundit, ju jeni një shok i mirë, por nëse po i afroheni vetëm sepse keni nevojë për dikë që të plotësojë boshllëkun në jetën tuaj, nuk është arsyeja e duhur për të shkruar ose telefonuar dhe për të thënë, “hajde”.

“Sot ja bëri atij nesër ma bën mua”, irritohen të rinjtë në Fier ndaj 38-vjeçarit që groposi të miturin: Ishte pijanec
Luani

(23 korrik – 22 gusht)

Ju mund të keni të drejtë për disa çështje të caktuara, por vetëm koha do ta tregojë. Mendoni për pasojat e veprimeve tuaja. Ndonjëherë mund të kapeni pas momentit dhe të humbisni të ardhmen. Mos digjni një urë që do të dëshironi të kaloni më vonë.

Virgjëresha

(23 gusht – 22 shtator)

Besimi juaj te Zoti, universi dhe të gjitha gjërat që lidhen me fatin tuaj mund të testohen gjatë Hënës së sotme në Dem. Ka raste kur pyesni veten: “Pse po më ndodh mua?”

Ju mund të mos e kuptoni gjithë kaosin që po shpërthen në jetën tuaj, por ka një ndryshim energjish që po ndodh dhe është për t’ju ndihmuar të shihni atë që duhet të mësoni.

Peshorja

(23 shtator – 22 tetor)

Ju nuk e keni të lehtë të hapni zemrën tuaj. Por disa sekrete do të dalin në dritë dhe ka ardhur koha që ju të përballeni me disa të vërteta. Kapitulli tjetër i historisë suaj mund të fillojë.

Akrepi

(23 tetor – 21 nëntor)

Një admirues i fshehtë ose dikush që e doni mund të ketë një ndryshim të ndjenjave dhe të vendosë t’ju tregojë se si ndihen vërtet. Hëna në Dem përzien jetën tuaj të dashurisë dhe kjo mund të jetë shumë e papërshtatshme për ju për një sërë arsyesh.

Shigjetari

(22 nëntor – 21 dhjetor)

Ju nuk mund të jeni perfekt gjatë gjithë kohës, por mund të jeni shumë të mirë, dhe kjo mund të jetë pikërisht ajo që ju nevojitet. Mund ta keni të nevojshme të rimendoni qëllimet tuaja për shkak të fatkeqësive ose anulimeve që e bëjnë të pamundur arritjen e asaj që keni planifikuar.

Bricjapi

(22 dhjetor – 19 janar)

Do të keni shumë ide dhe motivim për të vënë në punë imagjinatën tuaj teksa periudha e festave afrohet. Lejoni veten të përfshiheni nga atmosfera pozitive dhe përpiquni të largoni stresin e akumuluar së fundmi për shkak të punës.

Ujori

(20 janar – 18 shkurt)

Stresi i festave mund të fillojë të shfaqet në familjen tuaj dhe mënyrën se si të afërmit ndërveprojnë me njëri-tjetrin. Nuk ju pëlqejnë mjediset e tensionuara, kështu që kjo do të rëndojë vërtet në gjendjen tuaj emocionale.

Peshqit

(19 shkurt – 20 mars)

Bisedat e vështira dhe nëntonet mund t’ju çojnë në rrugë të gabuar. Me natyrën tuaj të ëmbël, mund ta keni të vështirë të ktheni të keqen me të keqe; megjithatë, nëse ka një mënyrë, do ta gjeni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu