I ofenduan vajzën/Antigona Ramosaj nuk përmbahet, mallkon ndjekësin

0

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuar të Big Brother VIP dhe shkak për këtë është bërë lidhja me aktorin e humorit Donald Veshaj.

Teksa fansat janë ndarë në grupe me disa që mbështesin Beatrix e disa të tjerë që mbështesin ish-partneren e Donaldit, moderatorja Bora Zemani. Mamaja e Beatrix jo pak herë ka reaguar në rrjetet sociale në mbrojtje të vajzës së saj. Por duket se situata ka dalë pak jashtë kontrollit teksa një qytetar ka treguar një mesazh ku pretendon se mamaja e Beatrix, Antigona e ka sharë shumë rëndë. Në mesazh shpaloset një fjalor mjaft banal të cilin Antigona e ka përfunduar edhe me mallkim.

“O bir k***ve, ti robt ku ti kesh! Ti më mërr të keqen mua dhe familjes sime. Mallkuar qofsh”, përfundon mesazhi.

Siç duket Antigona Ramosaj nuk përmbahet kur janë në pyetje fëmijët e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu