I tha se ka 3 fëmijë, Luizi tërhiqet para Diolës: ‘Ty nuk të prek as me gisht’!

0

Diola Dosti, banorja më e re e “Big Brother VIP2”, ka vendosur që të ndajë me banorët detaje rreth jetës së saj private. Më herët ajo ka rrëfyer se ka jetuar për disa vite në Kosovë, ku edhe u martua.

“Kam jetuar 14 vite atje, kam qenë e martuar atje. Tani jam single. Kam 3 vajza dhe jam shumë e lumtur”, tha Dosti më para.

Ndërsa duke folur me Luiz Ejllin mëngjesin e sotëm, ajo është shprehur se “çdo ndarje është e vështirë”.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Tre fëmijë

Diola: Po

Luizi: Tani që më the 3 fëmijë ke të drejtë më thënë ‘s’më pëlqen Luizi’. Tërhiqem

Diola: O Zot ku i ka ngelur mendja vetëm për keq. Pse mendon për keq?

Luizi: Tërhiqem. Motra ime ka 3 vajza

Diola: Vërtetë?

Luizi: Tërhiqem. Për mua je e pa ngacmueshme deri…, edhe me e dit se mys veten me ty, nuk të preku me gisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu