Ja kush është 40-vjeçari shqiptar që u ekzekutua me 2 plumba në kokë sot në Greqi

0

Është publikuar mesditën e sotme foto dhe emri i 40-vjeçarit shqiptar i cili u vra në Greqi.

Sipas raportimeve të mediave greke, shqiptari 40 vjeç, i identifikuar si Limka Brigen me origjinë nga Korça u qëllua me pushkë nga një person i moshuar. Viktima dhe autori kishin pasur konflikte të herë pas hershme.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Praxitelous 147” në Pire ku viktima punonte si roje parkingu.

Sherri ka nisur në parkingun, pasi autori dhe viktima debatonin shpesh për vend parkimin e automjetit të autorit,i cili e pengonte viktimën të shërbente klientëve të parkimit që kishte me qira

68-vjeçari Dhimitris Kutrumanis e ka qëlluar një herë në kokë, është kthyer sërish dhe e ka qëlluar për herë të dytë.

Menjëherë pas ngjarjes, 68-vjeçari është dorëzuar në Policinë Greke. Viktima është dërguar fillimisht në spitalin e Zaneio-s, por fatkeqësisht nuk i ka shpëtuar dot plagëve të marra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu