VIDEO/I moshuari hedh cigaren në tokë,digjet një sipërfaqe me pemë frutore dhe ullinj në Shelcan

0

Zjarr në fshatin Shelcan te Elbasanit. Është djegur një siperfaqe me peme frutore dhe ullinj.Nga pakundesia një i moshuar ka hedhur një cigare e cila ka shkaktuar zjarrin.
Forcat zjarrëfikëse kane vendosur nën kontroll flakët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu