Kamioni përplas ambulancën, raportohet një i vdekur

0

 

Një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak minuta më parë në kryqëzim të autostradës Lushnjë-Fier.

Burime bëjnë me dije se një kamion është përplasur me ambulancën e cila ishte duke transportuar një të sëmurë në Tiranë.

Mësohet se pacienti nuk ka mundur t’i mbijetojë lëndimeve dhe ka humbur jetën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu