Kamioni përplaset me 5 automjete në mbikalimin në Sauk

0

Një aksident i fortë në mbikalimin e Saukut pak çaste më parë.

Deri tani mësohet se janë përplasur 5 automjete dhe është plagosur njëri nga drejtuesit e makinave.

E plagosur ka mbetur shtetësia I.D 28 vjeçe.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po bën të mundur zbulimin e rrethanave që ka ndodhur aksidenti

Njoftmi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Tek mbikalimi i Saukut, janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të mjeteve shtetasja I. D., rreth 28 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here