- Advertisement -spot_img

TAG

Sauk

Ish-burri tenton të vrasë gruan, çfarë ndodhi kur mbërriti policia

Një ngjarje që mund të kishte marrë përmasa të rënda është parandaluar nga Policia Tiranë. Ka qenë një patrullë e Komisariatit nr.1 në kryeqytet...

Kamioni përplaset me 5 automjete në mbikalimin në Sauk

Një aksident i fortë në mbikalimin e Saukut pak çaste më parë. Deri tani mësohet se janë përplasur 5 automjete dhe është plagosur njëri nga...

Aksident i shumëfishtë në Sauk, lëndohet 28-vjeçarja

Një aksident ka ndodhur në mbikalimin e Sakut në kryeqytetin e Tiranës, ku janë përfshirë 5 automjete. Si pasojë është dëmtuar njëra prej drejtuesve të...

Cilët janë tre vëllezërit e plagosur, njëri në spital? Policia jep detajet

Tre vëllezër mbetën të plagosur në kryeqytet, prej tyre njëri me mjet prerës pas një konflikti me disa persona të tjerë. Ngjarja ka ndodhur rreth...

Plagosen dy të rinj në Sauk, të afërm të kandidatit për deputet të LSI-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sauk, ku dy të rinj janë plagosur me thikë. Mësohet se njëri prej tyre është...

LAJM I FUNDIT/ U kapën mat duke vjedhur vilat luksoze, gjykata jep vendimin për 5 grabitësit

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 5 personat që dyshohen për vjedhjen e vilave luksoze në kryeqytet. Gjykata ka lënë në burg: Dorjan Lamani...

Grabitet vila luksoze, arrestohen 5 persona

Detaje të reja dalin në dritë nga aksioni i ndërmarrë pasditen e djeshme nga Policia e Tiranës, në zonën e Liqenit të Thatë, ku...

Sherr mes disa të rinjve, plagoset me kaçavidë 23-vjeçari

Një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur me kaçavidë pas një sherri mes të rinjve në zonën e Saukut në Tiranë. Personi që ka mbetur i...

Latest news

- Advertisement -spot_img