Kryeministri Edi Rama takim në Cërrik në Ditën e Punëtorëve

0

Ditën e hënë në 1 Maj kryeministri Edi Rama, ka zhvilluar një takim në sheshin e qytetin e Cërrikut. Rama është shoqëruar nga sekretari i përgjithshëm dhe drejtuesi i qarkut Damian Gjiknuri. Kryeministri Rama dhe njëkohësisht kryetari i PS së Shqipërisë, ka falenderuar kryetarin e Bashkisë Cërrik Andis Salla për punët e shumta dhe të mira që ka bërë. Jo vetëm kaq por Rama ka lavdëruar Sallën, si një kryebashkiak me vizion dhe që ka punuar shumë në këto katër vjetë. Nga ana tjetër kryetari i Bashkis Andis Salla ka kërkuar nga nga banorët e Cërrikut, ta votojnë në 14 maj, për të vazhduar të gjitha projektet që ka në mandatin e dytë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu