LAJM I FUNDIT/ Aksidentohen rëndë dy automjete

0

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme përgjatë rrugës së plazhit Kavajë-Golem.

Burime për InfoWebTv bëjnë me dije se në aksdident janë përfshirë dy automjete të tipit “Volswagen” dhe “Benz”.

Mësohet se nga aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale. Shkak i aksidentit mendohet të ketë qenë shpejtësia tej normave të njërit prej automjeteve.

infowebtv.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu