LAJM I FUNDIT/ Elbasan, zjarr në ambientet e godinës së Shërbimit Informativ Shtetëror

0

ELBASAN- Ambientet e godinës së Shërbimit informativ Shtetëror janë përfshirë nga flakët.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se janë duke u djegur materiale nga vete institucioni, por në një moment duket se në zonë është krijuar tym i madh, e cila e ka bërë të nevojshme thirrjen e zjarrfikëses.

Situata është nën kontroll tashmë, edhe pse për disa minuta ka shkaktuar panik nga banorët e zonës dhe nga kalimtarët e rastit, dhe ka bërë që të njoftohet zjarrfikësja.

Nuk ka asnjë incident të shkaktuar nga zjarri në fjalë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu