LAJM I FUNDIT/ Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. Ja sa balle ishte sipas EMSC

0

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë vetëm pak minuta më parë në kryerqytet

Paraprakisht mësohet se qpiqendra e tij ka qenë rreth 20 km nga Tirana, në afërsi të Mamurrasit, me magnitudë 4.8 ballë të shkallës Rihter.

Ditët e fundit janë regjistruar disa lëkundje termeti te perqendruara ne zonen mes Tiranes dhe Durresit.
Nga ky termet nuk raportohen deme materiele.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu