LAJM I FUNDIT/ Moti i keq bllokon rrugët nëvend, rrëshqasin gurët në Burrel-Skuraj

0

Shirat e dendur dhe moti i keq në vend ka sjellë pasojë edhe në rrugët e Shqipërisë. Konkretisht në aksin Burrel -Skuraj ka patur rrëshqitje gurësh. Mësohet se aksi është totalisht e bllokuar. Rrëshqitje gurësh ka gjithashtu në Shkodet, në urën e Ulzës. Ky aks është i kalueshëm vetëm në një krah.

vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu