LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët automjeti në aksin Levan-Vlorë

0

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Vlorë-Levan në afërsi të Panajasë.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se ngjarja mund të jetë aksidentale si pasojë e një defekti në mjet.

Bëhet me dije se zjarrfikësja dhe policia janë nisur me urgjencë drejt vendit të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here