LAJM I FUNDIT/ Pranohet kërkesa e SPAK, lihet në burg ish-drejtori i RTSH-së

0

LAJM I FUNDIT/ Pranohet kërkesa e SPAK, lihet në burg ish-drejtori i RTSH-së, Thoma Gëllçit dhe 3 vartësit e tij

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here