LAJM I FUNDIT/ Rrjedha e vërshimeve u mori jetën dy pjestarëve, Berisha viziton familjen e Pjetër Rushajt

0

Kreu i PD Sali Berisha viziton familjen e cila humbi dy pjestarë të saj nga rrjedha e vërshimeve në Malësinë e Madhe.

Ditën e djeshme kryefamiljari Pjetër Rushaj dhe dhe djali i tij 14 vjeçar humbën jetën pasi makina me të cilën udhëtonin u mor nga rrjedha e ujit të përroit në Malësinë e Madhe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu