LAJM I FUNDIT/ Zbulohet një “shtëpi bari” në Shijak

0

Në Shijak është zbuluar një “shtëpi bari”. Mësohet se është sekuestruar lënda narkotike si edhe janë shoqëruar disa persona.

Pritet që pas pak Policia e Durrësit të dalë në konferencë për shtyp dhe të japë më shumë detaje.

Njoftimi:

Në orën 10:10 në fb Policia e Shtetit do të transmetohet live, nga Durrësi, konferenca për shtyp e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në lidhje me një megaoperacion, të koduar “Krahët e krimit”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu