Lajmi i fundit/ Të shtëna me armë në Kryeqytet

0

Një sherr me sende të forta mes disa banorëve ka ndodhur këtë të hënë në afërsi te shkollës Çajupi në Tiranë.

Paraprakisht raportohet se janë dëmtuar 4 persona me sende të forta.

Dyshohet se njëri prej të përfshirëve në sherrr ka qëlluar në ajër me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë ndërhyrë në kohë dhe kanë parandaluar përshkallzimin e konfliktit. Është sekuestruar një armë zjarri pistoletë ndërsa dy persona janë shoqëruar në komisariat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here