Lëkundje tërmeti në Kosovë, epiqendra dhe magnituda

0

Një tërmet ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në Kosovë.

Tërmeti sipas “Erthaquake”, ka qenë i shkallës 3.1 rihteri.

Pas tij, është regjistruar edhe një pasgoditje, e cila ka qenë po e shkallës 3.1 rihter.

Epiqendra ka qenë në komunën e Pejës, në afërsi të fashatit Shtupeq i Vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu