Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe magnituda

0

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në vend pasditen e sotme.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3 ballë dhe e ka pasur epiqendrën 8 km larg në drejtimin veri-perëndimor të Kavajës si dhe 19 km larg drejtimit të jugperëndimit të Tiranës.

Qytetarët raportojnë se lëkundjet nuk kanë qenë shumë të forta dhe kanë zgjatur pak.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu