Lionel Messi pushime në Ibiza, fotografohet me bashkëshorten në momente intime

0

Lionel Messi dhe gruaja e tij Antonela Roccuzzo dukeshin me humor të mirë teksa po shijonin një udhëtim me jaht së bashku me Cesc Fabregas dhe gruan e tij Daniella Semaan në Ibiza.

Futbollisti argjentinas, 34 vjeç, u shfaq në momente intime me gruan e tij, 34 vjeç, duke u përqafuar dhe puthur teksa merrnin rreze dielli. Lioneli tregoi fizikun e tij të tonifikuar me një palë pantallona plazhi shumëngjyrëshe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu