Luizi zbulon fjalët që Kristi i tha striptistes gjatë kërcimit sensual

0

Mbrëmjen e djeshme shtëpia e Big Brother u gjallërua nga disa prej ish-banorëve që kishin ardhur për të festuar festën e beqarisë së Luizit, edhe pse ky i fundit nuk di gjë që do të martohet në finale me Kiarën.

Së bashku me Qetësorin, Ronaldon dhe Lorencin shkuan dhe disa striptiste, të cilët kërcyen me djemtë.

Një prej atyre që ia kaloi më mirë, duket se ishte Kristi, i cili përveç kërcimit, pati dhe një përqafim dhe shkembeu disa fjalë me një nga striptistet.

Këtë e ka zbuluar Luizi i cili i tha banorëve: Shkon Kristi e pyet sa kohë ke që e bën këtë punë?

Finalistët e tjerë qeshën ndërkohë që Luizi vazhdoi bisedën: I tha ajo kam ca kohë, pastaj Kristi e pyeti të pëlqen si punë?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu