Lulzim Basha njofton konferencë urgjente në selinë e PD

0

Kryedemorkati, Lulzim Basha ka njoftuar një konferencë urgjente për mediat në selinë e PD në orën 17:30. Kjo lëvizje vjen vetëm disa orë para se të mbahet protesta e thirrur nga Sali Berisha në 8 janar.

Nuk dihet ende se çfarë do deklarojë kryetari aktual i PD, ndërsa siç dihet situata është mjaft e tensionuar dhe deri më tani raportohet se ditën e nesërme mund të ushtrohet edhe dhunë për të bërë të mundur hyrjen brenda selisë edhe pse dyert janë të blinduara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu