Makina përplas këmbësoren

0

Një këmbësore është përplasur nga një makinë, sot, rreth orës 13:05 në rrugën “Jordan Misja”, në kryeqytet.

Sipas policisë, mjeti me drejtues shtetasin me iniciale R. B. Ka goditur 59-vjeçaren me iniciale D.K., që tani po merr ndihmën mjekësore në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 02.06.2021, rreth orës 13:05, në rrugën “Jordan Misja”, mjeti me drejtues R. B., ka përplasur këmbësoren shtetasen D. K., 59 vjeçe, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here