Makina shpërthen në flakë gjatë furnizimit me karburant, shoferi shpëton për mrekulli (VIDEO)

0

Në një pikë karburanti në Bartin të Turqisë, kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin, kur një makinë shkrumbohet nga zjarri, e për pak, sa nuk i merr jetën shoferit që ndodhej brenda saj.

Video nis mjaft normalisht, ku shihet një burrë duke pritur që t’i furnizohej makina me karburant, por më pas, një zjarr i madh shpërthen nga pompa dhe makina e tij përfshihet totalisht nga flakët.

Burri që ndodhej brenda makinës, shihet teksa largohet me shpejtësi të saj, e për fat të mirë arriti të shpëtojë.

Falë ndërhyrjes së shpejtë të punonjësve të karburantit, zjarri u shua dhe situata u vendos në kontroll.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here