- Advertisement -spot_img

TAG

shofer

Pse nuk duhet ta hapni kurrë derën e makinës me dorën e majtë

Shoferët në të gjithë botën janë duke marrë disa leksione të rëndësishme dhe nuk është çudi që ky rregull në kursin e patentës të...

Qytetarët shembullorë thyejn xhamin e makinës për të ndihmuar shoferin pa ndjenja

Në pamjet e mëposhtme ilustrohen momentet kur kalimtarë dhe shoferë të tjerë bashkohen për të ndihmuar një burrë që pësoi një emergjencë mjekësore teksa...

(Video) Shoferi i zë kokën me derë, polici kap drejtuesin e mjetit prej fyti

Një video ku shihet një polic dhe një shofer kamioni teksa zihen është bërë virale në media sociale. Pamjet janë filmuar nga kalimtarët e...

(Video) Shoferi i kalon qenit sipër në mënyrë mizore dhe largohet

Kamerat e sigurisë së një objekti në Durrës kanë fiksuar një moment mjaft mizor. Siç shihet dhe nga pamjet e mëposhtme, shoferi i një...

Ky është shoferi i kamionit ku u sekuestruan 300 kg kokainë në portin e Durrësit (FOTO, EMRI)

300 kilogramë lëndë e dyshuar kokainë është sekuestruar sot në Portin e Durrësit, në një kamion që kishte hyrë transit nga Maqedonia e Veriut. Në...

Merr para makinat e parkuara dhe përfundon përmbys në rrugë, i vihen prangat

  Një 46-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë së shtetit pasi në gjendje të dehur ka shkaktuar një aksident me makinë. Sipas policisë i arrestuari...

Aksident në Elbasan/ Del nga rruga, përmbyset kamioni me karburant në Xibrakë

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd në fshatin Xibrakë. https://youtu.be/7iUlrJKfTe8 Një kamion me karburant është përmbysur duke e zënë poshtë dhe bllokuar...

Makina shpërthen në flakë gjatë furnizimit me karburant, shoferi shpëton për mrekulli (VIDEO)

Në një pikë karburanti në Bartin të Turqisë, kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin, kur një makinë shkrumbohet nga zjarri, e për pak, sa...

Elbasan/ Iu hodh pasagjerja nga autobuzi dhe vdiq, arrestohet shoferi

Policia e Elbasanit ka arrestuar drejtuesin e një autobusi të identifikuar si Dritan Pasha, i cili ka kryer manovra të rrezikshme në rrugë, me...

Doli për të ushqyer bagëtitë, e moshuara përplaset nga makina, shoferi largohet nga vendngjarja

Një aksident është shënuar ditën e sotme në zonën e Livadhes, në Bashkinë Finiq. 78-vjeçaren Eli Marini është përplasur nga një mjet. Shoferi është...

Latest news

- Advertisement -spot_img