Masakroi gruan me thikë, pendohet 60-vjeçari shqiptar: Do doja të isha në vendin e saj

0

Kujtohet se 60-vjeçari, ende i paidentidikuar me emër, vrau me thikë gruan e tij 56-vjeçare, pasi ajo i kërkoi divorcin.

Shqiptari që vrau gruan e tij 56-vjeçare është rrëfyer në Komisariat. Gjatë marrjes në pyetje, mësohet se ai ka deklaruar se i vjen keq për krimin që ka kryer por mësohet se ka shtuar që: Do të doja të isha unë në vendin e saj.

Kujtohet se 60-vjeçari, ende i paidentidikuar me emër, vrau me thikë gruan e tij 56-vjeçare, pasi ajo i kërkoi divorcin.

Ai u dorëzua pranë autoriteteve pak më pas dhe rrëfeu aktin e tij duke treguar edhe vendndodhjen e thikës me të cilën i mori jetën 56-vjeçares.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu