Maturantet ‘e djegin’ para provimeve përfundimtare! Filmohen duke bërë twerk

0

TIRANË– Maturantët shqiptarë janë ulur sot në bankat e shkollës për tu testuar në Gjuhën Shqipe. Të grumbulluar në grup në oborret e shkollës, nxënësit janë filmuar duke pritur që të futen në klasa.

Mirëpo, disa prej vajzave kanë përfituar nga minutat e fundit për ‘zbrazur’ stresin dhe ankthin para testit.
Në pamjet e publikuara nga JOQ, një nga nxënëset shihet që kërcen dhe lëviz të pasmet, duke bërë ‘twerk’. Pas saj, nisin të kërcejnë edhe vajzat e tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here