Mbetet në fuqi vendimi i KPK, KPA shkarkon prokurorin e Tiranës, Adnand Xhelili

0

KPA ka vendosur shkarkimin e prokurorit të Tiranës, Adnand Xhelili. Kujtojmë se ky i fundit ishte i shkarkuar nga KPK-ja dhe më pas e ankimoi vendimin në Kolegj.

Por Kolegji vendosi që të linte në fuqi vendimin e KPK-së.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu