Mbytet një anije peshkimi në Vlorë, shpëtohet ekuipazhi

0

Një anije peshkimi në Vlorë raportohet se është mbytur.

Nuk dihen shkaqet që kanë çuar në përmbytjen e anijes, ndërsa bëhet me dije se kësaj anijeje i ka ardhur në ndihmë një anije tjetër peshkimi që ndodhej në afërsi të saj, sipas BW.

Sakaq edhe ekuipazhit i është dhënë ndihmë mjekësore dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu