“Me ardhjen tënde më mësove që në jetë çdo gjë është e destinuar të ndodhë”, Emina Cunmulaj nënë për herë të tretë, zbulohet emri i bebit

0

Modelja e mirënjohur shqiptare Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Emina nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku ajo ka publikuar foton e parë të bebes dhe një shkrim bashkangjitur ku shënon dhe emrin e vogëlushit:Shá Yosef Nazarian.

“Burri im i vogël, që tani më ke mësuar shumë gjëra dhe kryesorja është durimi. Me ardhjen tënde më bëre të kuptoj se në jetë asgjë nuk jepet kur e do por kur është e destinuar që të vijë drejt teje. Faleminderit për kët mësim dhe për shumë të tjerë që do pasojnë
“- u shpreh ajo krahas fotos.

Cunmulaj është bërë nënë e një djali pas lindjes së 2 vajzave, Mia Soraya Nazarian dhe Ella Faria.

Postimi i plotë
My baby boy is here

Shá Yosef Nazarian

My heart is full
My little man , you have already taught me so many things and number one ëas patients.
It wasn’t about when you were supposed to come it was about when you wanted to come and you taught me that in life nothing gets given when you want it but more so when its destined to come your way.
Thank you for this lesson and for m
any more to come
15m

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here