Me makiazh dhe e veshur si murgeshë! Aktorja e famshme habit fansat: Do hap “Only Fans”, do jem para kamerës dhe mezi pres…

0

Katie Price ka njoftuar fansat e saj përmes një videoklipi provokues në Instagram se do të hapë një llogari në “Only Fans”.

Kjo gjë ishte mjaft e papritur për të gjithë pas arrestimit të saj të premten e kaluar, por ajo theksoi se do i kthehet fuqishëm modelingut.

Ndjekësit e saj besnikë do të jenë në gjendje të paguajnë një tarifë abonimi mujor në mënyrë që të shohin fotot e saj të nxehta në platformën që shumë fytyra të famshme përdorin për të shitur foto dhe video.

Ylli thotë se do të jetë një “hapësirë e sigurt” ku ajo gjithashtu mund të flasë për “çfarë po ndodh në të vërtetë në jetën e saj”.

Katie shtoi: “Unë e shoh kanalin tim OnlyFans si një vend ku mund të ndihem e sigurt, e sigurt, e fuqizuar dhe e bukur. Po, do të ketë disa xhirime magjepsëse, sepse siç e dinë të gjithë më pëlqen të jem para kamerës.

Katie u vesh si murgeshë teksa njoftoi fansat dhe me fytyrën e grimuar, ku shkruante: Trupi im, rregullat e mia!

Ajo gjithashtu ngjiti një distinktiv në gjoks me logon OnlyFans.

“Mirë se erdhe në faqen time OnlyFans! Mezi pres t’ju tregoj prapaskenat e jetës sime”-shkruhet në bio.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu