Mësohen emrat dhe shkaku i vrasjes në Pogradec

0

Mësohet shkaku i vrasjes me thikë në Pogradec.

Pas sherrit për një kjovaçhanë të braktisur, Fatos Manellari 63 vjeç, qëlloi me thikë Safet Hyskollarin 65 vjeç.

Viktima u transportua në Spitalin e Pogradecit, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Policia po punon për kapjen e autorit.

Mësohet se ata ishin fqinjë me njëri-tjetrin.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu