Mjegulla ‘pushton’ aksin Korçë-Pogradec, krijon vështirësi në qarkullim

0

Këtë mëngjes, juglindja është “pushtuar” nga mjegulla.

Më problematik paraqitet aksi Korçë-Pogradec.

Mjegulla ka qenë e dendur edhe në segmentin Sovjan -Pirg dhe Veliternë-Petrushë.

Në kushte të tilla, drejtuesit e automjeteve kanë qenë të detyruar të lëvizin me shpejtësi të ulët edhe për të shmangur aksidentet e mundshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu