Moti i keq bën ‘namin’ në Tiranë, pema bie sipër makinës

0

Tiranë – Moti i keq ka përfshirë edhe kryeqytetin.

Era e forta ka shkaktuar probleme, ndërsa nuk kanë munguar edhe rrëzimet e pemëve.

Një e tillë është rrëzuar pranë xhamisë së re.

Pema i ka rënë sipër një makine buzë rrugës, duke shkaktuar dëme të konsiderueshme.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, ndërkohë që rruga është e bllokuar.

Rënia e pemës ka shkaktuar probleme dhe në qarkullimin e makinave.

Fotoja më poshtë e siguruar nga Infoweb tregon momente e para pasi është rrëzuar pema.

Sot dhe në javën në vijim meteorologët parashikojnë mot të ftohtë me stuhi shiu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu