Motra e Dua Lipës mbërrin në Prishtinë për ‘Sunny Hill Festival’: Më ke munguar…

0

Ndërsa duket se nuk e ka fshehur entuziazmin për rikthim në vendlindje.

Numërimi mbrapsht për “Sunny Hill Festival” dhe në kryeqytetin e Kosovës ka ardhur edhe motra e Dua Lipës, Rina. Ajo ka postuar në Instagram një foto nga qyteti duke shkruar: Prishtinë, më ke munguar! Ndërsa duket se nuk e ka fshehur entuziazmin për rikthim në vendlindje.

POSTIMI I PLOTË:

Motra e Dua Lipës mbërrin në Prishtinë për 'Sunny

Këtë vit, në “Sunny Hill Festival”, ajo do performojë në datë 5 gusht në “Sunny Hill” por pritet të mbërrijë disa ditë më herët, ndërsa “Sunny Hill Festival” do mbahet në Prishtinë, më 4, 5, 6 dhe 7 gusht 2022. Ndërsa në fund të muajit gusht në Tiranë më 26, 27 dhe 28 gusht. Artistët që do performojnë në Shqipëri ende nuk janë konfirmuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu