Na ka zbukuruar fëmijërinë! Ku është sot Hilary Duff? (FOTO)

0

Hilary ka 2 vajza dhe 1 djalë. Ajo njihet si aktorja e famshme që ka shoqëruar adoleshentët për vite me radhë me filmat e saj.

Duff filloi të takohej me këngëtarin dhe kompozitorin Matthew Koma në janar 2017. Ata punuan së bashku gjerësisht për albumin e saj të vitit 2015 Breathe In.

Ata njoftuan se ajo ishte shtatzënë me fëmijën e tyre të parë së bashku, një vajzë më 8 qershor 2018. Më 25 tetor 2018, Duff lindi vajzën e tyre të parë.
Duff dhe Koma më pas u fejuan në maj 2019, dhe më pas u martuan më 21 dhjetor 2019.

Më 24 tetor 2020, Duff njoftoi shtatzëninë e saj të tretë përmes Instagram. Më 24 mars 2021, fëmija i dytë i çiftit së bashku, gjithashtu një vajzë, lindi.
Herën e fundit Hilary Duff u pa në disa video duke kaluar kohë e me nënën e saj, Susan dhe vajzën e madhe Banks Violet ndërsa hipte në një parashutë .

Në video e foto, aktorja 34-vjeçare u shfaq duke mbërritur në Albuquerque International Balloon Fiesta me familjen e saj dhe duke shijuar peizazhin befasues.

Ylli i “Lizzie McGuire” dhe të dashurit e saj më vonë hipën në një avion dhe kaluan një kohë të konsiderueshme nën qiellin e New Mexico.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here