Nervozohet Aleksandër Gjoka: Big m*t”, na çatë k**** me këtë format idiot

0

Fenomeni “Big Brother Vip” ka “infektuar” të madh dhe të vogël, ekonomist dhe gazetar, këngëtar dhe analist, të gjithë janë duke folur për këtë format dhe të gjithë kanë rënë “pre” e këtij fenomeni.

Situatat e krijuara brenda në shtëpi, dhuna e përdorur nga Kejvina kundrejt Luizit, ofendimet e banorëve për njëri-tjetrin, kanë krijuar një atmosferë mjaft toksike duke sjellë reagime të forta nga jashtë shtëpisë.

Së fundmi, ka reaguar artisti Aleksandër Gjoka. Përmes disa postimeve në “Instagram”, Gjoka ka “shpërthyer” ndaj këtij formati duke mos kursyer as fjalët banale.

Ai thotë se ndjen keqardhje se sa poshtë kanë rënë vipat shqiptarë.

“Pershendetje Big M*t. Ndjej krqardhje per”Vipat shqiptare’sa poshte paska rene Kartagjena

“Përshëndetje Big m**. Ndjej keqardhje për “VIP-at shqiptarë” sa poshtë paska rënë kartagjena, sepse na çatë ***** me këtë format idiot,“-janë këto disa nga komentet e Gjokës lidhur me BBV.

   

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu