Nis me tensione protesta te bashkia e Tiranës, protestuesit hedhin molotov dhe u vënë zjarrin gomave

0

Nis me tensione protesta te bashkia e Tiranës, protestuesit hedhin molotov

Protestuesit janë përplasur me policinë dhe kanë tentuar të heqin gardhin metalik.

Më pas kanë hedhur molotov drejt godinës, u është vënë flaka edhe gomave.

Disa prej mbështetësve të opozitës mbajnë flamujt e PD dhe fishekzjarrë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu