Tiranë, makina humbet kontrollin dhe përplaset me dy të tjera, plagosen tre persona

0

Një aksidenti i trefishë ka ndodhur këtë të premte në Tiranë.

Punonjësi i policisë duke drejtuar automjetin e shërbimit dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe automjeti është përplasur me dy automjete të tjera.

Si pasojë janë dëmtuar 3 persona, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu