Nis rënia e dollarit dhe paundit, euro shënon rritje, kursi i këmbimit valutor gjatë ditës së sotme

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit, dhe Paundit Britanik ndërkohë Euroja ka shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.5, Shitet 105.2

Euro: Blihet 121, Shitet 121.7

Paundi Britanik : Blihet 141.6, Shitet 142.6

Franga Zviceriane: Blihet 112.2, Shitet 113.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here