Nuk e fshehin më! Bora dhe Donaldi bashkë në plazhet e jugut, me vete edhe familjen.

0

Bora dhe Donaldi kanë ka filluar pushimet verore së bashku. Madje janë parë në jug të Shqipërisë duke i kaluar së bashku pushimet nën shoqërinë e familjarëve.

Çifti më i përfolur kohëve të fundit, Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk e kanë pranuar akoma publikisht ribashkimin e tyre, por pas këtyre fotove nuk ka më vend për ta dyshuar. Bora dhe Donaldi kanë ka filluar pushimet verore së bashku. Madje janë parë në jug të Shqipërisë duke i kaluar së bashku pushimet nën shoqërinë e familjarëve.

Fotot që kanë kapur pushuesit e tjerë nuk kanë vend për koment, bashkimi ka ndodhur vërtetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu