Olta bezdiset nga biseda e Kiarës dhe Luizit: Do vish dhe ti tani të bësh…

0

Banorët e Big Brother VIP qëndrojnë zgjuar deri në orët e para të mëngjesit, ku mes tyre nuk mungojnë bisedat dhe thashethemet për njëri tjetrin.

Mbrëmjen e kaluar biseda deri vonë e Luizit dhe Kiarës të cilëve më pas iu bashkua edhe Ronaldo, duket se ka bezdisur Oltën.

Kur sheh Ronaldon që i afrohet Kiarës dhe Luizit, Olta çohet dhe thotë: Hë do vish dhe ti tani të bësh muhabet?

Pas kësaj bisede te shkurter, Ronaldo eshte larguar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu