Paralajmërimi i Brahos se do e vrasin sot, reagon Alibeaj: Berisha do gjak

0

Pas deklaratës së Spartak Brahos, se një deputet me inicialet E.A., mund të vritet në protestës e sotme të thirrur nga Berishës, Garda e Republikës merr në mbrojtje Enkelejd Alibeajn.

Kjo është bërë edhe për arsye të detyrës së tij, si nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë.

Reagim i nënkryetarit të PD, Enkelejd Alibeaj

Sali Berisha do dhune dhe gjak. Nxit demokratet te perplasen me njeri tjetrin dhe vete eshte fshehur. Turp! Kjo eshte fytyra e vertete e Sali Berishes. Te dhunoje kedo qe nuk mendon si ai!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu