Pasi konfirmoi shtatzëninë, Genta Ismajli organizon festë për beben, ndanë foto nga ceremonia e veçantë

0

Sonte ka festë për Genta Ismajlin dhe të dashurin e saj turk, Usta.

Ata kanë organizuar Baby Shower ose ndryshe ‘festa e bebes’.

Ka qenë këngëtarja ajo e cila ndau pak pamje me ndjekësit nga ambienti i cili duket të jetë dekoruar deri në detaje.

Genta dhe Usta janë në pritje të fëmijës së parë, duke konfirmuar shtatzëninë pak ditë më parë, pas disa muajsh spekulime.

foto galeri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here