Përplasen dy mjete në aksin Elbasan- Librazhd

0

Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan – Librazhd.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatin Xibrakë.

Mjetet udhëtonin në drejtime të ndryshme.

Nga përplasja mes tyre janë dëmtuar të dyja automjetet, por fatmirësisht pa viktima ndërsa ka dëme materiale dhe të lënduar.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërsa pritet që në vendin e ngjarjes të shkojë grupi hetimor për të zbardhur rrethanat e vërteta të përplasjes së dy automjeteve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu