Përplaset makina dhe merr flakë, aksidentohen dy vëllezërit, vdes njëri prej tyre

0

Një djalë 16-vjeçar vdiq në një aksident dramatik në Villagrazia di Carini, në zonën e Pyjeve Bivio. Makina ka goditur një mur dhe mori flakë menjëherë pas përplasjes.

Në automjet ishin dy vëllezër, të cilët janë nxjerrë nga zjarrfikësit. Për njërin nga vëllezërit 16-vjeçar, nuk kishte asgjë për të bërë pasi kishte ndërruar jetë.

Djali tjetër, i cili po drejtonte makinën, u transportua në spitalin Villa Sofia në gjendje të rëndë shëndetësore. Hetimet po vazhdojnë të kryhen nga karabinierët e Carinit.lasiciliawebtv

Infowebtv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu