Përplaset me motor, humb jetën drejtuesi në Himarë

0

Aksident me vdekje në Himarë.

Ngjarja ndodhi në rrugën rurale të fshatit Tërbaç.

Gjatë natës, L. H., 40 vjeç, dyshohet se, duke drejtuar një motomjet, ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu