Post-protesta! Berisha: Brutaliteti i narkopolicisë Rama-Basha nuk kursen as mediat

0

– Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar një ditë pas protestës së thirrur nga ai në selinë e Partisë Demokratike. Berisha ka ndarë një video në të cilën shihet kameramani i ‘Faxnews’ që qëndron sipër makinës për të kapur pamjet nga protesta. Në drejtim të tij hidhet ujë, veprim ky që sipas Berishës është kryer nga brutaliteti i narkopolicisë së kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha.

‘Brutaliteti i narkopolicise Rama-Basha nuk kursen as mediat! sb‘- shkruan Berisha në rrjetin e tij social ‘Facebook’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu